CEV Srebrena liga: Bh. odbojkaši u Tuzli ponovo poraženi od Rumunije

Muška seniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je od Rumunije u 4. kolu grupe “B“ CEV Srebrne lige u dvorani Mejdan u Tuzli rezultatom 1:3, javlja Anadolu Agency (AA).

Iste reprezentacije igrale su u srijedu, a Rumunija je u ulozi domaćina, također, upisala trijumf rezultatom 3:0.

Prvi set reprezentacija Rumunije je za 22 minuta riješila u svoju korist 25:15. Mnogo bolja igra reprezentacije BiH uslijedila je u drugom setu. Poslije 9:9, bh. odbojkaši su zaigrali mnogo bolje, poveli 12:9, zatim 20:13 i rutinski priveli set kraju rezultatom 25:22.

U trećem setu viđena je velika borba, ali je finiš pripao Rumunima rezultatom 25:22.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine je u četvrtom setu ponovo je pružila dobar otpor, ali je finiš pripao Rumunima koji su slavili sa 25:20 za konačnih 3:1 u setovima.

U srijedu 8. juna reprezentacija Bosne i Hercegovine u 5. kolu Srebrne lige gostuje u Albaniji.