Upište pojam za pretragu

Sport

Željezničar remizirao sa Leotarom – 24sata.ba

[ad_1]

Fudbaleri Željezničara su u okviru 22. kola m:tel Premijer lige BiH remizirali sa Leotarom 0:0.

U četvrtoj minuti Govedarica iskosa šutira pored gola. Minutu poslije Hodžić sjajno prihvata loptu, a potom sa deset metara šutira malo pred gola domaćih. Minutu poslije Bekrić dobro šutira, ali golman Leotara brani u korner. Nakon kornera Mekić pogađa spoljni dio mreže.

Štilićev udarac iz 30. minute odlazi pored gola, a tri minute poslije Cocalić šutira u dobro postavljenog Puletića. Na poluvrijeme se otišlo sa 0:0.

Već u 48. minuti velika prilika za Želju. Hodžić je proigrao Bekrića koji izlazi pred gol Leotara, ali Puletić brani. Dvije minute poslije ponovo velika šansa. Hodžić je probio po strani, ubacio, a udarac Bekrića sjajno brani Puletić.

Cocalić u 76. minuti iskosa šutira preko gola nakon sjajnog driblinga Štilića. Udarac Mekića iz 85. minute odlazi malo pored gola.

Željezničar: Bender – Galić, Drina, Kosorić, Blažević – Hajdarević, Mekić – Štilić, Bekrić, Resić – Hodžić. Još su igrali: Resić, Vučenović, Zec.

Leotar: Puletić, Milović, Milić, Stanojević, Santrač. Chichba, Govedarica, Čolić, Đurić, Sekulović.