Utakmicama rano jutros, kompletirana je grupna faza ovogodišnjeg FIFA Svjetskog prvenstva u SAD, Kanadi i Meksiku.
Prva utakmica nokaut faze Mundijala igra se već večeras, a sastaju se Južna Afrika – Kanada u Los Angelesu.
Šesnaestina finala donosi nam nekoliko sjajnih duela, a izdvajaju se sudari Holandija – Maroko, Brazil – Japan, te možda Portugal – Hrvatska.
Nas svakako najviše zanima reprezentacija Bosne i Hercegovine. Ekipa Sergeja Barbareza zasluženo se našla u eliminacionoj fazi nakon pobjede protiv Katara rezultatom 3:1.
Žrijeb nam je za protivnika sada dodijelio domaćina Sjedinjene Američke Države, a poznato je i protiv koga bi igrali ako bi eliminisali Amerikance,pišu Vijesti
Naime, pobjednik duela BiH – SAD igrat će u osmini finala sa boljim iz ogleda Belgija – Senegal.Zanimljivo da bi se taj susret igrao na stadionu u Settleu, gdje smo već nastupali protiv Katara.
Poželimo da se ponovno vratimo u ovaj grad.






































