Upište pojam za pretragu

Sport

Šesta uzastopna pobjeda Feđe Dudića, Radnički nastavio put ka vrhu tabele

[ad_1]

Nogometaši Radničkog iz Kragujevca su u 24. kolu srbijanskog šampionata pobijedili sastav Radnika iz Surdulice rezultatom 1:0 i tako zabilježili šestu uzastopnu pobjedu dok su ukupno osam utakmica u prvenstvu bez poraza.

Gol odluke za izabranike Feđe Dudića je postignut u drugoj minuti sudijske nadoknade, a strijelac je bio Kilian Bevis.

Mehmed Ćosić je odigrao svih 90 minuta za Radnički dok je Besim Šerbečić bio na klupi kao i Ljubiša Pecelj dok je još jedan bivši premijerligaški igrač Tomislav Dadić odigrao cijeli susret, a Miloš Vidović je u igru ušao u finišu susreta.

Radnički je sada peti na tabeli sa 38 osvojenih bodova poslije 24 odigrane utakmice dok je Radnik na posljednjem mjestu na tabeli sa 14 bodova.

U sljedećem kolu Radnički će na svom terenu dočekati Železničar iz Pančeva dok će Radnik gostovati kod ekipe Javora.