Connect with us

Upište pojam za pretragu

Sport

Vratio se Eriksen, novi kiks Uniteda

Christian Eriksen je danas prvi put zaigrao na zvaničnoj utakmici nakon srčanog zastoja koji je doživio na ljetos održanom Evropskom prvenstvu.

Eriksen je ove zime potpisao za Brentford, a danas je s klupe ušao u igruu 52. minuti, u meču u kojem su Pčele sa 0:2 poražene od Newcastlea.

Loše je počelo za Brentford pošto je već u 11. minuti crveni karton dobio Dasilva, a Svrake brojčanu nadmoć koriste već u prvom dijelu meča.

Joelinton u 33. minuti pogađa za 0:1, a prednost gostiju minut prije odlaska na odmor duplira Willock.

Do kraja utakmice nije bilo golova, ali ju je definitivno obilježio ulazak u igru Eriksena u toj 52. minuti. Zamijenio je Jensena, a publika ga je pozdravila ovacijama.

Manchester United napravio je novi veliki kiks, pošto na Old Traffordu nije uspio da savlada slabašni Watford. Bilo je 0:0, a kriza Đavola je tako samo nastavljena.

Crystal Palace i Burnley su remizirali 1:1. Schlupp je bio strijelac za domaće, dok je konačan rezultat postavljen autogolom Milivojevića.